top of page
Modern Architecture

Altair Destek Hattı

Müşterilerimize en doğru bilgiyi, en doğru zamanda iletmeyi hedeflediğimiz lojistik danışmanlık ve destek hattımızdır. Lojistik süreçlerinin her aşamasında karşılaştığınız her türlü sorun için çözüm üretiyoruz. 

İhracat Desteği

Müşterilerimizin, ihracatını yapmak istedikleri ürünleri için doğru pazarlar bulmasını, doğru fiyat politikaları ve güvenli süreçler ile ihracata başlamalarını sağladığımız birimdir.

Gümrük Desteği

Gümrükte takılan ürünleri olan, evrakları kaybolmuş ve nasıl hazırlatacağını bilmeyen, gümrük süreçlerinde aksaklık yaşayan ya da aradığı partnerleri bulmuş fakat gümrük süreçlerinin nasıl işleyeceğini merak eden müşterilerimize destek olduğumuz birimdir. 

Lojistik Süreçleri Danışmanlığı

Yurtiçi ve yurtdışı depolama, dağıtım, paletleme, elleçleme ve diğer lojistik süreçleri alanında desteğe ihtiyacı olan müşterilerimize yardımcı olduğumuz birimdir.

İthalat Desteği

Müşterilerimizin, ihtiyaç duyduğu ürünleri, doğru fiyatlarla doğru ülkelerden, doğru partnerler aracılığıyla getirmesini sağladığımız birimdir.

Operasyon Desteği

Dış ticaret departmanı olmayan, dış ticaret departmanında çalışan eksiği bulunan müşterilerimizin, ithalat ihracat, depolama ve tüm lojistik süreçlerini, onlar adına yönettiğimiz birimdir. 

Başka Bir Sorum Var

Yurtiçi ya da yurtdışı, ithalat ihracat ya da lojistik faaliyetleriniz ile ilgili, aklınıza takılan her türlü soruyu, Altair Destek Hattı'na her zaman danışabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Parallel Lines

Nazan, Girişimci

Altair Destek Hattı sayesinde, girişimim için yeni pazarlar buldum. Tatmin edici ve aydınlatıcı bilgilendirmeleri sayesinde, ilk ihracatımda bile hiç zorluk çekmedim.

bottom of page